Logo

Wybrano Najgorszych Posłów 2009 roku

Rozstrzygnięty został 13 już ranking „Polityki" na najlepszych i najgorszych posłów. Tym drugim wręczane są trójkąty ostrzegawcze, swego rodzaju sygnały, że w sprawowaniu przez nich mandatu nie najlepiej się dzieje.

Trójkąty ostrzegawcze w 2009 roku otrzymali:Sebastian Karpiniuk (PO) - Fatalny przewodniczący ważnej ale coraz bardziej skompromitowanej komisji śledczej do spraw nacisków, wdawanie się w awantury w miejsce ułożenia planu systematycznej pracy, bardzo łatwo dający się prowokować opozycji, grzeszący brakami prawniczej wiedzy.Eugeniusz Kłopotek (PSL) - Skandalizowanie zamiast poselskiej pracy, specjalista od „zrywania koalicji" na każde dziennikarskie zamówienie.
 
Janusz Palikot (PO) - W roku ubiegłym wśród najlepszych za prowadzenie komisji „Przyjazne Państwo", w tym roku rozczarował, gdyż efektów pracy komisji nie widać a sam Palikot bardziej istnieje jako polityczny skandalista niż jako poseł.
 
Nelli Rokita (PiS) - Za całokształt, żadnej poselskiej aktywności, w zamian serie bulwersujących wypowiedzi publicznych.
 
Marzena Wróbel (PiS) - Ze bezsensowną, wykonywaną w najgorszym stylu destrukcję pracy komisji śledczej do spraw nacisków. Bezrefleksyjna wykonawczyni partyjnych poleceń.


2009-09-10 - Anna Ścibiorek

0

Komentarze do:
Wybrano Najgorszych Posłów 2009 roku

Podobne artykuły i galerie