Logo

Receptura Coca-Coli do kupienia na eBay'u!

Powstała w 1886 roku i jest pijana na całym świecie. Podobno recepturę Coca-Coli znają tylko dwie osoby, które nie mogą razem podróżować samolotem, by w razie nieszczęścia nie zabrać ze sobą tej tajemnicy do grobu. To sprawia, że informacje na temat składu popularnego napoju są warte naprawdę dużo pieniędzy, czego najlepszym dowodem jest Cliff Kluge. Amerykański miłośnik zabytków wystawił na eBay’u recepturę Coca-Coli, za która chce 15 mln dolarów.

Cliff Kluge wystawił recepturę Coca-Coli na eBayu za 15 milionów dolarów Cliff Kluge wystawił recepturę Coca-Coli na eBayu za 15 milionów dolarów

Cliff Kluge twierdzi, że skarb trafił do niego, gdy wykupił majątek jednej ze starych aptek w Atlancie. Wśród różnych przedmiotów natrafił na recepturę pochodzącą z 1943 roku. Dokładnie tłumaczy ona jak stworzyć galon koncentratu, pozwalający wyprodukować 16 galonów gotowego napoju. Oczywiście Cliff Kluge przyznaje, że skład mógł ulec zmianom od tamtego czasu. Mimo wszystko postanowił wykorzystać szansę na zarobienie ogromnych pieniędzy. Znana marka nie odniosła się do tej nietypowej aukcji.

Cliff Kluge wystawił recepturę Coca-Coli na eBayu za 15 milionów dolarów

2013-05-15 - D. Kwiecień

1

Komentarze do:
Receptura Coca-Coli do kupienia na eBay'u!

bene 2013-05-16 12:27

Ci z biedronki za grosze mi sprzedadzą recepturę swojej Coli, która nie odbiega od oryginału

Podobne artykuły i galerie