Logo

Euro 2012: Polskie koszulki najdroższe w Szwecji

Najbardziej popularny i posiadający największą rangę Szwedzki sklep internetowy z artykułami piłkarskimi - fotbollsaffaren.se, rozpoczął sprzedaż produktów związanych ze zbliżającymi się mistrzostwami Europy w Polsce i na Ukrainie. Co ciekawe, koszulki reprezentacji Trzech Koron, są tańsze niż koszulki... reprezentacji Polski. Za nasz T-shirt trzeba zapłacić 655 koron (312 złotych), natomiast za szwedzki 575 koron (274 złote).

- Polskie koszulki są bardzo ciekawe. Postawiono tutaj na dużo białego koloru, od którego czuje się gorąc dżentelmena, a męskiego uroku dodaje dobrze dopasowana forma -
powiedziała ekspertka od mody, Nina Johansson.

Euro 2012: Polskie koszulki najdroższe w Szwecji Euro 2012: Polskie koszulki najdroższe w Szwecji

Najtańsze są koszulki Danii - kosztują 445 koron (212 złotych), natomiast za koszulkę najbardziej popularnego piłkarza w Szwecji, gwiazdy AC Milanu - Zlatana Ibrahimovicia, trzeba zapłacić 345 koron (164 złote). W rankingu redakcji mody dziennika "Aftonbladet", stroje reprezentacji biało-czerwonych zostały bardzo wysoko ocenione. Otrzymały ocenę 4 w skali od 1 do 5.

Euro 2012: Polskie koszulki najdroższe w Szwecji

Szwecja w zbliżających się mistrzostwach Europy zagra w grupie D z Ukrainą, Danią i Francją. W eliminacjach zespół prowadzony przez Erik Hamrena zajął pewne 2. miejsce zaraz za Holandią. Po Euro 2012 reprezentacja Trzech Koron rozpocznie walkę o mistrzostwa świata, a tam w eliminacjach na jej drodze staną Niemcy, Irlandia, Austria, Wyspy Owcze i Kazachstan.


2012-05-17 - P. Rączka

0

Komentarze do:
Euro 2012: Polskie koszulki najdroższe w Szwecji

Podobne artykuły i galerie