Logo

Amerykanie zainteresowani pracą w McDonald's

Spore zainteresowanie w całych Stanach Zjednoczonych wzbudziła wczorajsza akcja największej na świecie sieci fast food, która w ramach ogłoszonego Narodowego Dnia Zatrudnieia postanowiła dać pracę 50 tys. osób. McDonald's oferował zatrudnienie na różnych stanowiskach - od smażenia frytek po menadżerów.

Amerykanie są zainteresowani zatrudnieniem w McDonald's Amerykanie są zainteresowani zatrudnieniem w McDonald's

W momencie kiedy 13 mln obywateli USA pozostaje bez pracy, kampania sieci McDonald's spotkała się z dużym zainteresowaniem. Akcja masowego zatrudniania ma pomóc firmie zmienić wizerunek pracodawcy oferującego "niewymagającą, nisko płatną pracę z małymi perspektywami". - Chcemy pokazać ludziom możliwości rozwoju związane z pracą w naszej sieci - stwierdziła Danitra Barnet, wicedyrektor wydziału kadr i zatrudnienia w McDonald's.

Amerykanie są zainteresowani zatrudnieniem w McDonald's

Informacje dotyczące liczby przyjętych pracowników oraz otrzymanych aplikacji firma przedstawi w przyszłym tygodniu. Na terenie Stanów Zjednoczonych mieści się się w sumie 14 tys. restauracji McDonald's, na świecie jest ich ponad 32 tys. Sieć zatrudnia ponad 1,5 mln osób, z tego 650 tys. w USA.


2011-04-20 - D. Pęgiel

0

Komentarze do:
Amerykanie zainteresowani pracą w McDonald's

Podobne artykuły i galerie